Skip to content

Super praktyczne gadżety przydatne w domu i w podróży

Domowe gadżety nie muszą być banalne, a użyteczność oraz design to naprawdę dobrana para. Niekiedy nawet małe i zupełnie niepozorne gadżety mogą być oryginalną ozdobą mieszkania, zaś większa część z nich jest tak pomysłowa i wielozadaniowa, iż doprawdy trudno nie docenić ich konstruktorów. Nowoczesne materiały, niebanalne desenie a także przepiękne kolory to ich znaki rozpoznawcze.

Takie artykuły jak korek do zlewu, korkociągi w kształcie ludzkiej figury czy chociażby wyciskarka do cytrusów o designie statku pozaziemskiego są już nie jedynie znakami designu użytkowego, ale też elementami popkultury. Oczywiście, w obecnych czasach wybór atrakcyjnych dodatków do użytku w domu czy podróży jest ogromny, dobrze jest jednak zainspirować się przed kupnem i przyrównać propozycje paru wytwórców. Takowe akcesoria to fantastyczne pomysły na podarunki dla najbliższych. A także dla siebie, jeśli kręcą was najnowocześniejsze materiały, niebanalne propozycje i piękno małych rozmiarów.

Neoprenowe pojemniki na pożywienie i napitki. Bezdyskusyjny hit! Specjalne lunch-boxy zatrzymują świeżość ulubionej sałatki lub kanapek, z kolei zasobniki na wino czy nawet niemowlęce butelki sprawiają, że to, co ma być zimne, jest chłodne, a trunki ciepłe utrzymują ciepło do 4 godzin. Mało tego neopren jest plastyczny więc miękko otula szklane flaszki, zapobiegając ich strzaskaniu. Organizer na dokumenty, pokrowiec na tablet, torebka na sprawunki. Bajecznie kolorowe, mocne, odpowiednio dopasowane.

Składane kapcie! To nie dowcip. Neopren jest tak giętki jak też funkcjonalny (bezproblemowy do prania, lekki), że świetnie nadaje się jako materiał na pantofle. Zginane w specjalny sposób, estetyczne obuwie przyda się w mieszkaniu a także na wyjeździe. Po zwinięciu są istotnie malutkie!

Zatyczki do uszu do spania – w formie żab, w najróżniejszych kolorach. Ogromnie przydatne tak w domu jak też w podróży. Organizer łazienkowy – to funkcjonalna alternatywa dla stalowych koszyczków na kosmetyki, które wieszamy pod prysznicem. Wykonany z tworzywa, nie wymaga montażu (wiesza się go zwyczajnie na baterii prysznicowej), nie rdzewieje, nie pleśnieje, a co najistotniejsze, utrzymuje kosmetyki na miejscu oraz zawsze widać, jaką tubę wyjmujemy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.