Skip to content

Producenci wyposażenia

Meble Drzazga – Meble kuchenne na wymiar

Meble Drzazga – Meble kuchenne na wymiar
Modernistyczna nazwa: Meble Drzazga – Meble kuchenne na wymiar
Modernistyczna kategoria:
Modernistyczny numer telefonu: 606827777
Modernistyczny opis:

Meble Drzazga to firma z wieloletnim stażem na rynku meblowym. Klientom dostarczane są meble na wymiar, mogące znaleźć zastosowanie w wielu wnętrzach. Sprawdzą się one zarówno w domach, mieszkaniach, czy też biurach. W ofercie firmowej znajdują się meble łazienkowe, kuchenne, salonowe oraz biurowe. Każdy klient może więc złożyć odpowiednie dla siebie zamówienie na meble pod zabudowę. Specjaliści zajmą się dokonaniem niezbędnych pomiarów, a następnie przystąpią do ekspresowej realizacji zlecenia.

Korzystając z oferty firmowej można zamówić dla siebie kuchnie na wymiar, w których znajdą się wszystkie niezbędne meble. Dzięki temu praca w kuchni będzie łatwiejsza, a przygotowywanie poszczególnych dań zajmie mniej czasu. Zadbana kuchnia to wizytówka każdego domu, dlatego należy postarać się o to, aby znalazły się w niej meble najwyższej jakości. Realizacja poszczególnych zamówień nie trwa długo, a każdy klient ma zapewnione indywidualne podejście do złożonego przez siebie zlecenia.

Meble kuchenne na wymiar są bardzo zadbane, zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Pięknie będą wyglądały w eleganckich wnętrzach, w których stawia się na styl i klasę. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na zamówienie mebli na wymiar, ale pracownicy zajmą się też profesjonalnym doradztwem technicznym i zamontowaniem poszczególnych elementów. W ten sposób, praktycznie od razu będzie można zacząć korzystać ze swojej nowoczesnej i komfortowej kuchni, przygotowując w niej posiłki dla własnej rodziny i znajomych.

Modernistyczna siedziba: ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Modernistyczny NIP: 7471695643
Modernistyczny REGON: 022084741