Skip to content

Producenci wyposażenia

Senator

Senator
Modernistyczna nazwa: Senator
Modernistyczna kategoria:
Modernistyczne WWW: https://www.senator.wroc.pl/
Modernistyczny numer telefonu: 713739171
Modernistyczny opis:

Jesteśmy prężnie działającą od 1993 roku polską firmą, która zajmuje się wyposażeniem wnętrz. Oferujemy różnego rodzaju zabudowania, które będą estetyczne i przede wszystkim funkcjonalne. W naszej ofercie znajdą Państwo najnowsze systemy drzwi przesuwnych, które sprawdzą się w każdej przestrzeni. Nasza firma specjalizuje się w szafach wnękowych, zabudowaniach na wymiar, garderobach, szafach narożnych, bibliotekach oraz szafach skośnych, które doskonale sprawdzą się przy aranżacji poddaszy.

Dodatkowo zapewniamy bezpłatne wykonanie projektu mebli wnękowych, pomiaru oraz ich wyceny. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dlatego realizacja projektu bez opłat jest dla nas priorytetem. Dzięki temu meble wykonane przez naszą firmę będą idealnie pasować do pomieszczenia, będą funkcjonalne oraz będą stanowiły nierozłączną całość z danym wnętrzem.

Oferta naszej firmy dotyczy wszystkich mebli na zamówienie oraz wszystkich wnętrz, zarówno mieszkalnych, jak i biur, hoteli, szkół, szpitali oraz innych instytucji, czy pomieszczeń użytkowych. Posiadamy również atesty i certyfikaty, dzięki którym możemy zaoferować Państwu aż 7 lat gwarancji na drzwi przesuwne.

Modernistyczna siedziba: ul. Jerzmanowska 4C 54-519 Wrocław
Modernistyczny NIP: 8981027148
Modernistyczny REGON: 930210370
  • Senator
  • Senator
  • Senator
  • Senator