Skip to content

Producenci wyposażenia

Meble kuchenne Drzazga Wrocław

Meble kuchenne Drzazga Wrocław
Modernistyczna nazwa:
Meble kuchenne Drzazga Wrocław
Modernistyczna kategoria:
Modernistyczne WWW:
Modernistyczny numer telefonu:
606827777
Modernistyczny opis:

Firma Meble Drzazga z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar. Działa na rynku ponad 35 lat, gwarantując wysoką jakość usług i szeroki wybór solidnie wykonanych produktów. Współpracuje z renomowanymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi. Realizuje zamówienia dla klientów z całej Polski i Unii Europejskiej.

Meble kuchenne Wrocław fot.1

Oferuje wiele więcej niż tylko kuchnie na wymiar. Oprócz funkcjonalnych i nowoczesnych mebli kuchennych produkuje meble łazienkowe, biurowe, szafy i garderoby. Projektuje, wykonuje i montuje blaty kuchenne drewniane, z granitu lub z płyty laminowanej. Wykonuje zabudowy meblowe i zajmuje się dystrybucją sprzętu AGD znanych marek. Dysponuje bogatym asortymentem frontów meblowych- lakierowanych, akrylowych, fornirowanych, drewnianych i nie tylko.

Meble kuchenne Wrocław fot.2

Oferta obejmuje zarówno meble klasyczne, jak i nowoczesne, wykonane z różnych materiałów, w wielu wzorach i kolorach. Jako zespół doświadczonych fachowców firma Meble Drzazga zapewnia indywidualne podejście i terminową realizację każdego zamówienia.

Modernistyczna siedziba:
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Modernistyczny NIP:
7471695643
Modernistyczny REGON:
022084741
  • Meble kuchenne Drzazga Wrocław
  • Meble kuchenne Drzazga Wrocław

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *