Skip to content

Producenci wyposażenia

Klimatyzacja i wentylacja – Swan-Klim Wrocław

Klimatyzacja i wentylacja – Swan-Klim Wrocław
Modernistyczna nazwa:
Klimatyzacja i wentylacja – Swan-Klim Wrocław
Modernistyczna kategoria:
Modernistyczny opis:

Firma Swam-Klim ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zajmuje się montażem i pełną obsługą nowoczesnych systemów klimatyzacji oraz wentylacji. Firma wykonuje również projekty budowlane i zapewnia całościową dokumentację powykonawczą. Montaż systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, sanitarnych i chłodniczych związany jest z przewiezieniem wszystkich elementów. Dostarczamy materiały na miejsce. Pracownicy firmy wykonują dokładne pomiary pracujących urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych i innych.

Klimatyzacja Wrocław - montaż

Oferujemy Państwu stałą współpracę, która nie kończy się na montażu. Regulujemy urządzenia, konserwujemy, kontrolujemy ich pracę nie tylko w czasie objętym gwarancją, ale również po upłynięciu tego okresu. Cały czas mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo z naszej strony. Swam-Klim to usługi kompleksowe, od projektu, zakupu i montażu, przez kontrolę nad urządzeniami, pomiary, serwis, do konsultacji i doradztwa.

Firma stale współpracuje z wieloma podmiotami działającymi w branży systemów klimatyzacji, wentylacji i pokrewnych. Branża, którą reprezentujemy, rozwija się dynamicznie. Cały czas poszerzamy wiedzę i doskonalimy umiejętności w tym obszarze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez Internet. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnie działających systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, chłodniczych i sanitarnych.

Swan-Klim

Modernistyczne WWW:
Modernistyczny numer telefonu:
880515087
Modernistyczna siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Modernistyczny NIP:
8842510102
Modernistyczny REGON:
021324284
  • Klimatyzacja i wentylacja – Swan-Klim Wrocław

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *